X

Hakkımızda

Bir Özçete Şirketler Grubu kuruluşu olan ve 2015 Yılında kurulan Özçete Sigorta ilk dönemlerinde İstanbul Sancaktepe’de, Öztek çatısı altında sadece araç sigortası hizmeti vermekteyken; bugün 5 noktada 13 sigorta firması acenteliği ile tüm sigorta branşlarında üst düzey hizmet vermektedir.

“EN İYİ TEMİNAT, EN İYİ FİYAT” hedefiyle yola çıkan Özçete Sigorta, deneyimli personel kadrosu ile ihtiyaç duyulan her alanda müşterilerinin yanındadır.

Müşterilerine, özel kapsamda ihtiyaç duydukları tüm sigorta hizmetlerini tek çatı altında sunan Özçete Sigorta; rekabetçi ve kaliteli hizmetiyle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayıp, müşteri bağlılığını sürdürerek örnek sigorta acenteliği konumunu devam ettirmektedir.


Özçete Sigorta ne yapar?

Özçete Sigorta, sağlığım, arabam, evim başlığı altında sigorta hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.


ÖZÇETE SİGORTA olarak vizyonumuz; Takım çalışmasını verimli kullanarak güzel ve verimli sonuçlar ortaya koyarken; aynı zamanda da güvenilir ve kendini tüm müşteri gruplarının ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak; faaliyetlerini süreklilik esasına göre yenileyerek; her zaman güvenilir bir “SİGORTA ACENTESİ” olmaktır. Şirketimiz; taleplerinizi portföyümüzde mevcut olan sigorta şirketlerinden araştırarak değerlendirmelerinize sunar ve size uygun ödeme koşulları ile hazırlanmasına yardımcı olur. Özçete Sigorta Özçete Şirketler Grubu’na 2015 yılında katılmış olan Özçete Sigorta, kurulduğu günden bu yana daima büyüyerek ailemize güç katmaya devam etmektedir.


Sadece trafik sigortası ve KASKO değil, müşterilerinin sağlık, iş yeri, inşaat, DASK gibi bütün sigorta çeşitlerinde beklentilerini karşılamaktadır. 11 farklı sigorta şirketinin acenteliği ve işinde uzman ekibiyle, en teminat ve en iyi fiyatları müşterilerine sunmaktadır.

Merkezi İstanbul Sancaktepe’de bulunan Genel müdürlük binamızın içinde buluınan Özçete Sigorta’nın, aynı zamanda İstanbul Çekmeköy, İstanbul/Madenler, İstanbul/Kartal ve Adana/Yüreğir’de de şubeleri bulunmaktadır.Özçete Sigorta’nın acenteliği bulunan sigorta şirketleri;

Anadolu Sigorta, Axa Sigorta, Sompo Japan Groupama Sigorta, Allianz Sigorta, Türk Nippon Ray Sigorta, Ak Sigorta Orient Sigorta ve Eureko Sigorta Unico


Acentemiz 8 yıldır faaliyetine devam etmektedir. Alanında uzman çalışanları ve yıllık 12 bin poliçe hacmiyle büyümeye devam etmektedir.Özçete Sigorta; öncü, güçlü ve etkili sigorta şirketleriyle çalışır, ihtiyacınıza en uygun otomobil, sağlık ve ev sigorta hizmetlerine ulaşabilmeniz için uzman danışman desteği sağlar. Size özel kapsamda ihtiyacınız olan sigorta hizmetlerini tek çatı altında sunar.Özçete Sigorta’ya güvenebilirsiniz. Şirketimiz müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru tespit edip, rekabetçi ve kaliteli hizmet vererek, müşteri memnuniyetini sağlamak, verimlilik, eğitim ve toplam kalite açısından müşteri bağlılığını sürdürerek, Örnek Sigorta Acenteliği konumunu sürdürmeyi amaçlamaktadır.


Vizyonumuz

Bireylerin ve kurumların taşıdıkları risklere karşı sigortalı olmaları için bilinçlenebilecekleri ve karşılaştırmalı sigorta teklifleri alabilecekleri en güvenilir kaynak olmak.

Misyonumuz

Türkiye'de sigortalılık bilincini artırmak ve İnsanlarımızın zor günlerinde yanlarında olmak.


Özçete Şirketler Grubu, 6 şirketi ve 700 Çalışanı ile tüm müşterilerine ve tedarikçilerine gelişmiş bir teknoloji, yüksek marka değeri ve kaliteli bir insan kaynağı ile 44 yıldır hizmet vermeye devam etmektedir.


Günümüz dünyasının geldiği ve gelecekte geleceği noktayı önceden sezerek, tüm paydaşlarının standartlarını arttırmayı hedefleyen Özçete Şirketler Grubu, Özçete Kardeşler Unvanı ile 1977 yılında kurulmuştur.  Sadece müşterileri için değil, tüm iş ortakları ve çalışanları için en iyisini sunan Özçete, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda, ulusal ve hatta zamanla küresel bir oyuncu olma hedefine hızla ilerlemektedir.


Otomotiv sektörünün; sıfır araç satışı, ikinci el, filo kiralama, after market ve orijinal yedek parça, sigorta gibi birçok dalında faaliyet gösteren Özçete Şirketler Grubu, tüm bu alanların yanında kendi geliştirmek için her gün yeni tesis ve teknoloji yatırımlarını sürdürmektedir. Özçete Şirketler Grubu’nun bugün ulaştığı ve hedeflediği tüm bu başarısının arkasında, müşterilerine güven veren, verimliliği ve sürdürülebilirliği merkeze alan bir yönetim anlayışı yer almaktadır. Bu yönetim anlayışının sonuçları olarak Özçete, küresel düzeyde saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle gücüne güç katmaktadır. Araç Satış kanalında PSA Groupe, yedek parça kanalında Distrigo ve Global Automotive gibi firmalarla iş birliği içinde olan Özçete Grup, aynı zamanda kendi bünyesinde de, yedek parça, ihracat ve sigorta kanallarını her geçen gün büyütmektedir.


Özçete Şirketler Grubu’nun geçmişten gelen tecrübe, günümüze entegre ve geleceği ön gören yönetim anlayışı; toplumun bütün paydaşlarının yararlandığı ve gelecekte her zaman yararlanacağı bir kurumsal yurttaşlık bilincini de göstermektedir. Geliştirilen sosyal sorumluluk çalışmaları yürütülürken, toplumu sürekli ileri götürmeyi amaçlayan, her kesimden insanın hayatına dokunmayı hedefleyen bir anlayış ortaya çıkarılmaktadır. Yeni yatırımları ile sektöründe öncü ve örnek olmak amacıyla hareket eden Özçete Şirketler Grubu, ülke ekonomisine ve istihdama pozitif katkılarını her zaman sürdürmektedir. Özçete Şirketler Grubu, sahip olduğu tüm kaynakları, kendisini, sektörünü ve sektörünün çalışanlarını geliştirmek için cesurca kullanmaya her zaman devam edecektir.