X


İş yeri yangın sigortası nedir?

İş yerlerinde en çok karşılaşılan risk faktörlerinden biri yangındır. Her iş yerinde yaşanabileceği gibi sonuçları da üzücü olabilmektedir. Ancak gerekli önlemler ve garanti altına alma yolları ile yangın felaketinin verdiği zararı en aza indirmek mümkündür. İş yeri Yangın Sigortası, bu aşamada oldukça elzem ve yaptırılması gerekli bir uygulamadır.


İşyeri sigortası neleri kapsar?

İşyeri sigortası, iş yerinizin veya iş yerinizdeki her türlü demirbaş eşya, makine-tesisat veya cam-emtia gibi varlıklarınızın güvence altına alınması amacıyla yapılan bir sigorta türüdür.


İşyeri Sigortası teminatları nelerdir?

İşyeri sigortasının genel teminatları şunlardır: Yangın Dahili su baskını Grev, lokavt, terör Duman Yıldırım Fırtına Patlama Deprem Kira kaybı ve kullanım mahrumiyeti Hırsızlık Kara araçları çarpması Enkaz kaldırma Hava araçları düşmesi Yer kayması Kar ağırlığı İş durması Cam kırılması Yangın-infilak mali sorumluluk Sel-su baskını Ancak bu teminatlara ilaveten, iş yerinizin sahip olduğu diğer riskleri de hesaplayarak, ek teminatlar talep edebilirsiniz. Poliçenize dahil edilebilecek ek teminatları belirlemek için teklif talebinize sırasında poliçenin kapsamasını arzu ettiğiniz tüm riskleri belirtmeniz faydalı olacaktır.


İşyeri sigortası nasıl yapılır?

İş yeri sigortanızı yaptırmak ve uzman kadromuzdan detaylı bilgi almak için hemen bizi arayın! 0216 660 06 17


İşyeri Sigortası için gerekli bilgiler nelerdir?

İş yeri sigortası yaptırırken bina değeri, dekorasyon değeri, demirbaş değeri, iş yerinin faaliyet konusu, hırsızlık önlemleri, işletme ticari ünvanı, şahıs için TC kimlik numarası, şirketler için ise vergi numarası talep edilmektedir.